Loading...
Maltepe / İstanbul
Pazartesi - Pazar : 09:00 - 19:00

01

Yüksek Kaliteli Malzeme

Yüksek kaliteli ahşap malzemeyle üretilmiş benzersiz tablo çıtaları.

02

Hızlı Teslimat

Hızlı teslimat ve üretim ile istediğiniz ahşap tablo çıtaları elinizde.

03

Hızlı Üretim

Ahşap tablo çıtalarında üstün kalite ve hızlı üretim garantisi.

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tablo Çıtası olarak sektörde 30 yılı aşkın süredir ülkemizdeki amatör ya da profesyonel tüm sanat gönüllülerine yönelik ürünler üretiyoruz.

Tablo Çıtası kendi üretim tesislerinde, tuvalden şövaleye tüm resim gereçlerini en iyi kalitede ahşapları işleyerek yüksek kalitede üretmektedir.

Firmamız hem amatörler hem de profesyonel atölyelere yönelik geniş ürün çeşitliliği ile ülke genelinde en çok tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir.

Tablo Çıtası markası ile firmamızın ürünlerini ülke genelindeki satış noktalarında da bulabilirsiniz.

Tablo Çıtası olarak; istenen ölçülerde toptan ahşap profil şasi satışımız, boylanmış şasi satışımız, çakılmış şasi satışımız, kamalı şasi satışımız ve kayıtlık çubuk satışlarımız mevcuttur. İstediğiniz ölçülerde özel üretim profil ve şasi çekilmektedir. Kuytu Sanat; makina parkuru ve üretim yetenekleri ile yüksek adetli siparişlerinizde dahi istediğiniz boyutta profil, şasi, tuval üretimi yapabilmektedir. Toptan sanatsal ürünler temini konusunda doğru adrestesiniz. Resim malzemeleri alanında en kaliteli ürünleri, en iyi fiyatlarla direkt üretimden temin edebilirsiniz.

WhatsApp Icon
Phone Icon